Нещасний випадок на залізничній колії

Друк e-mail

П'ятниця, 06 квітня 2012, 07:55

Трапився він  неподалік  залізничної станції Золотоноша  о 4.40 ранку —потяг смертельно травмував  23-річну жительку Золотоноші Аню Верещаку.

У цьому місці, от-от прибуваючи на станцію, поїзд минає поворот і проходить ніби в тунелі між високими горбами — машиніст побачив дівчину на колії, яка йшла й не оглядалася, не реагувала на сигнали. Було застосоване екстрене гальмування, дівчину відкинуло з колії, від удару вона отримала смертельну травму. Розслідуванням трагедії займаються слідчі транспортної прокуратури.
Родичі потерпілої  провели своє розслідування і вважають це нещасним випадком. Аня мала сестру-близнючку Марину, вивчилася на кухаря в Золотоніському професійному ліцеї й працювала в школі-інтернаті. З дитинства  була інвалідом другої групи по слуху й періодично проходила лікування у Черкаському  сурдологічному центрі. Мала проблеми і з зором. Проте соромилась користуватися лінзами чи слуховим апаратом. Дівчатка-близнята виростали на Струнківці у бабусі — цей мікрорайон Золотоноші розташований  неподалік кладовища, поблизу залізниці, вони тут гуляли, зустрічали потяги, знали їх розклад руху.
А напередодні її сестра-близнючка, яка з чоловіком і маленькою донькою Анею мешкає в Києві, зателефонувала й розповіла, що вони з чоловіком розписалися. Без застіль і гостей, бо разом живуть уже давно. Аня й визвалася  приїхати їх привітати. Того трагічного ранку вона  поспішала на поїзд, який прибував на залізничну станцію Золотоноша о 5.20. У цьому місці потрібно йти повз струнківське кладовище, а хто боїться, спускається вниз до колії і йде попід нею або й по ній. Аня йшла колією, щоб не брести по розталому снігу. Вона пам’ятала розклад поїздів —  жоден із них не мав проходити. Але вона не знала, що перед цим розклад змінився і тепер поїзд Москва-Миколаїв на станцію Золотоноша прибуває не о 7.40, як раніше, а о 4.40.  Не сподіваючись, що в цей час проїжджатиме поїзд, дівчина спокійно йшла колією, а через вади зі слухом і не чула гудків  тепловоза.
В тому, що сталося, родичі потерпілої нікого не звинувачують, вважаючи це нещасним випадком, за який молода людина поплатилася життям. Але ця трагедія має послужити застереженням для інших, для тих, хто через залізницю, а часто й колією прямує додому в цьому мікрорайоні. Місцеві жителі вважають, що про додаткові заходи безпеки  в цьому  «тунелі з поворотом»  мали б подбати й залізничники.

Валентина Гавришкевич

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин