Псевдо-ліквідатори видурили два мільйони гривень

Друк e-mail

П'ятниця, 06 квітня 2012, 07:37

Як уже писав «Черкаський край», в області продовжується перевірка посвідчень ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Спеціальна комісія на чолі з начальником головного управління праці та соціального захисту населення обл­держадміністрації Михайлом Скляровим та головою обласної громадської організації «Союз Чорнобиль» Володимиром Болтенковим виявила кілька десятків фальшивих довідок.

До пошуку псевдо-ліквідаторів долучилися й фахівці Держфінінспекції в Черкаській області. Вони провели ревізії, щоб з’ясувати, чи правильно призначалися пенсії, допомоги та компенсації чорнобильцям.
Як повідомляє прес-служба Держфінінспекції, наразі виявлено 67 осіб, які для отримання пенсій надали недостовірні документи. Цим людям держава виплатила понад 2 мільйони гривень. Матеріали ревізій передали до правоохоронних органів, і вже порушено дев’ять кримінальних справ. А ще «липових» чорнобильців позбавлять статусу постраждалих та заберуть посвідчення.
Крім того, статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи не підтвердили 34-ом особам. Комісія продовжує свою роботу.
Вадим НІКІТІН

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин