На вбивцю вивів… пес

Друк e-mail

Середа, 04 квітня 2012, 09:27

Нещодавнє вбивство 34-річного чоловіка в Дахнівці вразило громадськість. Насамперед жорстокістю і тим, як легко й ні за що можна відібрати людське життя.

Тіло загиблого знайшли в Дніпрі. На місце трагедії ви­їхала слідчо-оперативна група з кінологом. Службова собака відразу взяв слід і вивів оперативників заплутаними вуличками до нічим не примітного подвір’я.
Як повідомляє прес-служба управління МВС України в Черкаській області, 54-річний господар будинку занервував, побачивши правоохоронців. І було чого. Адже в дворі вони знайшли сліди боротьби та кров, а в хаті — мобільний телефон та деякі речі вбитого. Зваживши на красномовність доказів, хазяїн у всьому зізнався. Його доправили до Соснівського райвідділу міліції міста Черкаси.
За словами його начальника Руслана Висоцького, затриманий розповів, що познайомився з потерпілим у маршрутці. Бесіду чоловіки продовжили за чаркою вдома у вбивці. Раптова сварка закінчилася трагічно: господар схопив кухонного ножа й убив гостя. Протверезівши, чоловік перетягнув тіло на берег Дніпра, а частину одягу спалив.
Тепер убивці загрожує від семи до п’ятнадцяти років ув’язнення. Нині він жалкує за скоєним. Його сину тепер непросто дивитися сусідам в очі — соромиться вчинку батька.
Анатолій КОТОВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин