Украли в держави зерно

Друк e-mail

П'ятниця, 30 березня 2012, 08:12

П’ять посадовців одного із зернозберігаючих підприємств області спробували «нагріти» державу на суму в понад 23,5 мільйона гривень. Та потрапили в міцні руки черкаських правоохоронців. Вони ще торік накрили всю злочинну групу, однак лише зараз закінчили розслідування цього злочину.

За інформацією прес-служби управління МВС України в Черкаській області, ці спритники уклали договір складського зберігання зерна з Аграрним фондом, за яким підприємство отримало від держави майже 15 тисяч тонн зерна кукурудзи і в установлений термін повинно було повернути його. Збіжжя начебто, за документами, зберігалося на складах одного із заводів у Христинівському районі.
Однак насправді зловмисники продали кукурудзу «наліво», чималенькі гроші поклали до власних кишень, а порожні 25-метрові бункери лише зверху засипали тонким шаром зерна — сподівалися таким чином обманути перевіряльників. Та це не вдалося.
Наразі справа розслідувана й передана до суду. В ході досудового слідства відшкодовано 3,5 мільйона гривень та накладено арешт на майно посадовців у розмірі понад 8 мільйонів гривень.
Анатолій КОТОВ

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин