Богдан Губський: “Не дам закрити жодної школи”

Друк e-mail

П'ятниця, 30 березня 2012, 07:52

Триває культурно-просвітницька програма, започаткована народним депутатом України Богданом Губським. У рамках проекту «Освіта і духовність»  щосуботи нардеп організовує екскурсії  до столиці для педагогів, медиків, працівників культури свого округу. Цієї суботи з культурно-просвітницькою екскурсією в Києві побували жителі села Синьооківка, що на Золотоніщині.

За словами директора Синьо­оківського НВК Валентини Мовчан, до народного депутата Богдана Губського педколектив звернувся не лише з подяками за чудову екскурсію, а й наболілою проблемою — другий рік їхня сільська школа під загрозою закриття. Сьогодні в Синьооківській школі навчається 35 дітей, з них 25 школярів та 10 дошкільнят. Їх навчають 10 вчителів та 5 осіб обслуговуючого персоналу.  Як говорить Валентина Миколаївна, торік уже були спроби закрити школу, та громада відстояла. Тепер ситуація повторюється, тож люди у відчаї, просять допомоги.
— Програма «Освіта і духовність» якраз і започаткована мною для того, щоб краще дізнатися про життя та проблеми сільських педагогів, — говорить народний депутат Богдан Губський. — Завдяки програмі я маю чудову нагоду постійно спілкуватися з учителями, медиками, працівниками культури. Я вдячний, що люди довіряють мені не лише свої радощі і позитивні емоції, а й діляться проблемами.  Однією з найбільш кричущих є спроби закриття школи в с. Синьооківка.  Я не дозволю цього зробити. Школа — це осередок життя на селі. Кілька днів тому я був з робочою поїздкою в селі Кривоносівка, теж на Золотоніщині — там намагаються закрити 10 та 11 класи. Це погана тенденція, що склалася в районі. Тому я, як народний депутат, що не перший рік опікується освітою на селі, буду відстоювати кожну сільську школу, кожен окремий клас. Усі школи повинні функціонувати, педагоги — навчати дітей, а учні — здобувати знання.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин