Черкащину презентуватимуть школярам

Друк e-mail

П'ятниця, 30 березня 2012, 07:48

Розвиток шкільного туризму перебував у центрі уваги учасників науково-практичного семінару, що пройшов минулої середи в ЧНУ імені Богдана Хмельницького. На важливості цієї теми наголосив проректор з науково-педагогічної роботи університету Юрій Андріяко. Його підтримав і перший заступник начальника головного управління освіти та науки облдержадміністрації Юрій Король.

Діти повинні постійно розвиватися, рухатися, вдосконалюватися, а не сидіти за комп’ютерами… Головне — щоб учитель зміг зацікавити їх пошуковою, дослідницькою роботою. І цьому можуть сприяти різноманітні туристичні заходи та екскурсії.
На думку посадовця, Черкащина вже «дозріла» для того, щоб створити туристичний кластер, об’єднавши туристичні фірми, готелі, ресторани, а ще досвід та енергію викладачів вишів та шкільних учителів.
— Там, де є туристи, туди приходить і бізнес, там є розвиток… Ми розробляємо обласну програму розвитку туризму на 2012-2020 роки. Адже туристичний потенціал Черкащини справді унікальний і багатогранний. І тому вкрай потрібно об’єднати наші з вами зусилля й показати на всю Україну та навіть світ, що Черкащина варта уваги, — переконана начальник сектору іміджевої діяльності та розвитку туризму головного управління інвестиційно-інноваційної політики, підприємництва та зовнішніх зносин облдержадміністрації Анастасія Скрипченко.
Про конкретні кроки розвитку шкільного туризму, роль краєзнавців та організацію шкільних екскурсій розповіли в.о. завідувача кафедри туризму і готельно-ресторанної справи ЧНУ імені Богдана Хмельницького Марина Дроботова, директор навчально-наукового інституту історії та філософії цього ж університету Василь Мельниченко, інші викладачі, вчителі шкіл і студенти.
До речі, нещодавно обл­держадміністрація та керівництво ЧНУ підписали угоду про співробітництво в галузі туризму, зокрема домовилися готувати кваліфіковані кадри для туристської галузі.

Вадим НІКІТІН


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин