Більше третини черкащан — пільговики

Друк e-mail

Середа, 14 березня 2012, 12:21

До найбільш численних категорій громадян, які мають право на пільги, належать: ветерани війни — 68,2 тисячі, ветерани праці — 140,6 тисячі, діти війни — 179 тисяч, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи — 107 тисяч осіб. Про це під час підсумкової колегії повідомив начальник головного управління праці та соцзахисту населення Михайло Скляров.

Аналізуючи ситуацію в галузі, він зазначив, що торік державною соціальною підтримкою скористалися 163,4 тисячі сімей. Це на 28 відсотків більше, ніж за попередні періоди. Також значно зросли й суми нарахувань різних видів соціальної допомоги. Якщо протягом 2009 року в області було нараховано всіх видів соціальної допомоги на майже 484 мільйони гривень, то в минулому році ця цифра сягнула 842,3 мільйона гривень.
Загалом на фінансування пільг у 2011 році області спрямовано субвенцію з державного бюджету України в сумі майже 204 мільйони гривень (у тому числі на пільги за комунальні послуги — 143 млн., паливо — близько 16 млн.).
Активно спрацювала місцева влада щодо зменшення заборгованості з зарплати. Загальну її суму протягом 2011 року зменшено більше ніж на третину (на 8 млн. грн.).
Михайло Скляров детально зупинився й на інших видах діяльності управління, зокрема на питаннях функціонування 14 будинків-інтернатів. Станом на 1 січня у цих закладах проживало близько 2,3 тисячі одиноких непрацездатних громадян та інвалідів.
— Керівництво деяких інтернатів не приділяє належної уваги підсобному господарству. А дарма. Воно може повністю забезпечити потреби інтернатів у якісних продуктах. Кожен інтернат цьогоріч повинен закласти ще й сад. А щодо директорів, які й далі ігноруватимуть цей напрямок, будуть зроблені відповідні кадрові висновки, — наголосив Михайло Скляров.
Анатолій КРЮКОВ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Економіка

Стрічка новин