У ПРОХОРОВЦІ ЗАГОРІВСЯ ПЕРШИЙ "БЛАКИТНИЙ" ВОГНИК

Друк e-mail

Субота, 29 січня 2011, 10:08

Нарешті, це “диво цивілізації” дійшло й до канівського села Прохорівка. Багато років його жителі марно збивали пороги кабінетів можновладців, намагаючись підвести газ до своїх осель. І лише з приходом нової влади ситуація змінилася на краще. Цей вівторок став знаменним у житті сельчан — у Прохорівці урочисто пускали вуличний газопровід. Привітати людей із радісною подією приїхали керівники району і газопостачальної організації.

  

Це глибоко символічно, що ми запалюємо “блакитний вогник” саме напередодні великого християнського свята Водохреща, свята оновлення, як духовного, так і фізичного. Наш район — один із найменш газифікованих в області. Всього тридцять відсотків сіл мають газ. Але торік нам вдалося газифікувати три великі населені пункти: Таганчу, Степанці й Степанецьке. Цього року підведемо газ до вашого й інших сіл. Однак без підтримки губернатора Сергія Тулуба ми так швидко не змогли б цього зробити, — каже голова Канівської райдержадміністрації Олексій Гика.

Виконуючий обов’язки голови правління ВАТ “Черкасигаз”      Сергій Буян переконаний, що “після того, як газ приходить до села, воно буквально розквітає”.

— Люди відчувають себе людьми! Господиням вже не треба топити піч, а господарям рубати дрова. Натиснувши на кнопку, ви робите свою оселю теплою й затишною. До речі, голова райдержадміністрації підштовхував нас якнайшвидше завершити будівельно-монтажні роботи. І тому я щиро дякую своїм працівникам, які підвели газопровід до села, і бажаю здоров’я, щастя й тепла в оселях прохорівчан. Тільки не забувайте вчасно платити за газ! — жартівливо нагадав він.
Сільський голова Прохорівки Віталій Дошка від імені своїх земляків подякував обласній і районній владі за підтримку й запросив учасників та гостей свята нарешті запалити “блакитний вогник”. 

Першою хатою, в якій на газу засмажили традиційну яєчню, стала садиба майора у відставці Олексія Бублика. Разом із Олексієм Гикою він запалив плиту й поставив сковорідку на щойно поданий у домівку газ. За нею до “цивілізації” долучилися ще два будинки — учасниці війни Ганни Вакуленко та пенсіонерки Катерини Педченко. А всього в Прохорівці за два-три місяці підключать до газопроводу 178 будинків із понад 370-ти дворів.  
Після Прохорівки “блакитний вогник” надійде в оселі мешканців сусіднього села Сушки. На черзі — Михайлівка, Литвинець, Яблунів, Грищинці й Тростянець.
 
Анатолій КОТОВ

  
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Головні новини

Стрічка новин