ЗАТРИМАЛИ ПІДОЗРЮВАНОГО у вбивстві голови квартального комітету

Друк e-mail

Середа, 30 березня 2011, 09:47

Рівно через два місяці після того, як серед білого дня  в Золотоноші по вулиці Полатайло у власному будинку було вбито голову квартального комітету, 76-річну Олександру Дідаш,  золотоніські правоохоронці розкрили цей злочин.

Затримали  20-річ-ного підозрювано-го жителя міста, який попався на вчиненні іншого злочину. Раніше несудимий (до відповідальності притягувався за крадіжку, але покарання було умовним), непрацюючий, неодружений, проживає з матір’ю. Попався на тому, що у бабусі з вулиці Запорізької, погрожуючи ножем, вимагав грошей, і вона мусила, злякавшись, віддати свої заощадження. Але вона впізнала у хлопцеві під маскою сусіда, який неодноразово позичав у неї гроші.

Виявилось, що це заняття він перетворив у свого роду промисел: ходив по хатах старших людей, де не були зачиненими двері, і, погрожуючи ножем, вимагав грошей. У процесі роз­слідування з’ясувалося, що в середині грудня він був і на вулиці Полатайло  та зайшов у дім Олександри Дідаш. З цією бабусею він не був знайомий. На вимогу з погрозами дати грошей жінка не піддалася (бойова за характером), обурилася, вчинила опір, схопивши незваного гостя за барки й обіцяючи здати його куди потрібно. Боячись бути розкритим, він завдав їй ножових поранень, зокрема й перерізав горло. В її хаті забрав 700 гривень.

Ці два місяці  міліція була на ногах, перевірили весь “підобліковий елемент”, усіх, в кого в той день були відключені мобільні телефони. Розмотали ниточку злочину оперативники з відділу карного розшуку. Заступник начальника  Золотоніського міськвідділу міліції Юрій Лугін, який свого часу тут же працював оперативником і начальником відділу карного розшуку, когось персонально не називає, а каже, що це заслуга всього відділу, працівники якого протягом двох місяців не мали жодного вихідного і працювали допізна через цей нерозкритий злочин. Спочатку року в районі сталося чотири тяжкі злочини і тепер усі розкриті.

Затриманий у вчиненому зізнався, на місці злочину проведено відтворення події за участю слідчих обласного управління, криміналіста та експертів. Раніше порушену за фактом учинення злочину кримінальну справу за статтею 115 ч.1  Кримінального кодексу України тепер інкримінують затриманому.

Валентина ГАВРИШКЕВИЧ

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Пригоди-кримінал

Стрічка новин