ЯК ЗАРОБЛЯТИ ПО 6-8 ТИСЯЧ НА МІСЯЦЬ, навчатимуть у черкасах

Друк e-mail

Середа, 30 березня 2011, 09:44

На Черкащині незабаром з’явиться навчальний центр, який перетворюватиме безробітних на високооплачуваних і затребуваних спеціалістів.

 

Передовий сучасний заклад, де готуватимуть високооплачуваних і конкурентноздатних на ринку праці фахівців робітничих професій, може бути створений на базі Черкаського обласного центру зайнятості. Рівень спеціалістів, випущених закладом, дозволить випускникам заробляти по 6-8 тисяч гривень на місяць. Про це заявив під час прес-конференції директор Черкаського обласного центру зайнятості Володимир Вовченко.

— Наразі наше обґрунтування стосовно необхідності створення навчального центру зараз на розгляді. Перший такий центр було відкрито в Одесі, і ми сьогодні  направляємо туди на перенавчання безробітних черкащан. Наш  центр повинен готувати фахівців для машинобудування, переробної промисловості й сільського господарства, для туристичної галузі та зеленого туризму, — підкреслив він.

За словами Володимира Вовченка, на ринку праці потрібні фахівці із сучасними знаннями. А обладнання, працювати на якому навчають майбутніх робітників у більшості ПТУ, морально застаріле. І найбільш затребуваними залишаються саме кваліфіковані робітники масових робітничих професій.

Найпопулярніші цьогорічні запити роботодавців — слюсарі-    ремонтники, електрогазозварники, електромонтери, водії, токарі, трактористи, продавці продовольчих товарів, охоронники, вантажники.

Володимир ЛИМАРЕНКО

 

 

 

 

Коментарі  

 
0 #2 Carri 21.12.2018 23:02
Hi, yes this article is actually pleasant and I have learned lot of
things from it about blogging. thanks.

Here is my page - bustelle como utilizar o opiniones espana efectos secundarios opiniones sobre: https://Eses.Get-Public.com/breast-enlargement/6329/bustelle-como-utilizar-o-opiniones-espana-efectos-secundarios-opiniones-sobre/
Цитувати
 
 
0 #1 Rosaline 13.04.2017 12:24
Therefore, people set aside more evening online.


my web page http://blogdes.ovh/follixin/: http://blogdes.ovh/follixin/
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин