Черкащина — шоста в державі

Друк e-mail

Середа, 29 лютого 2012, 09:58

Втілювати в життя нову регіональну політику закликав керівників областей Президент України Віктор Янукович минулого вівторка на засіданні Ради регіонів. У її роботі взяв участь і голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб.

Як він повідомив на прес-конференції цього понеділка, першочерговими завданнями Глава держави вважає технічне переоснащення ЖКГ та введення обґрунтованих і справедливих для населення тарифів на житлово-комунальні послуги, запровадження жорсткого контролю за якістю продуктів харчування, модернізацію мережі первинної медичної допомоги та ефективне завершення земельної реформи.
Всі зміни на краще від нинішніх реформ люди мають відчути на собі й своїх родинах, переконаний очільник області. Тарифну політику він назвав однією з найважливіших проблем для черкащан. Наразі над нею працюють фахівці обласного управління ЖКГ. Повним ходом іде реформування мережі швидкої невідкладної допомоги населенню, хоча тут украй потрібна фінансова допомога держави.
За словами Сергія Тулуба, обласна влада продовжує контролювати якість продуктів та надання послуг через несподівані рейди по базарах, ринках і закладах громадського харчування. Особливо керівників Черкащини непокоїть ситуація в обласному центрі, де розташовано понад 350 таких закладів.
— Сьогодні вже є деякі результати перевірок, і вони не завжди позитивні. Будуть, звісно, скаржитися на нас підприємці, власники закладів. Але здоров’я і життя людей — важливіше. І ми будемо вимогливо до цього ставитися, незважаючи    ні на що, — наголосив губернатор.
В цілому ж, за результатами соціально-економічного розвитку в 2011 році, Черкащина займає почесне шосте місце в загальнодержавному рейтингу, піднявшись з 15-ої сходинки. На сьогодні лише Київ, Київська область, Севастополь, Харківська та Полтавська області випереджають Черкащину. До речі, за інвестиційною, науковою та інноваційною діяльністю область стрибнула відразу з 26-ої на четверту позицію, за економічним розвитком піднялася з сьомого місця на п’яте, а за показником «освіта та охорона здоров’я» посідає другу сходинку.
— Турбує ситуація з тим же житлово-комунальним комплексом. Хоча ми й піднялися з останнього двадцять сьомого місця на двадцяте, але роботи там ще дуже багато, — констатував голова облдержадміністрації.
Анатолій КОТОВ
 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Економіка

Стрічка новин