Cергій Тулуб обдарував жашківське подружжя на «залізне» весілля

Друк e-mail

Середа, 29 лютого 2012, 09:57

65-ту річницю спільного життя відзначило подружжя Вербицьких із села Охматів Жашківського району. Навіть своє «залізне» весілля «молодята» святкували як слід: із шампанським і поцілунками під вигуки «гірко» гостей. До привітань долучився і голова обласної державної адміністрації, Герой України Сергій Тулуб, який передав для подружжя вітальну адресу, квіти й плазмовий телевізор.

Оксана Вербицька розповідає, що 1947 року, на День Радянської Армії, одруження ніхто серйозно не планував: «Та що було багато думати… Молоді були, кохали одне одного, але ж був голод і все якось не до цього… Звісно ж, я не те, що весільної сукні не мала, не було квітів. На весілля ми з майбутнім чоловіком вдягнули чистий святковий одяг. На ті часи вже й це було добре».
У невеличкій хаті зі скромним інтер’єром, в якій старенькі мешкають вже 37 років, на стінах висять родинні світлини. На них уже дорослі діти — гордість батьків. Подружжя виховало двох синів, трьох онуків та двох правнуків, які хоч живуть у Києві, часто приїздять і допомагають по господарству. Один із синів — доктор наук, професор, викладач; онука теж обрала наукову стезю — стала кандидатом економічних наук.
Григорій Якович і Оксана Сергіївна у молодості трудилися разом у колгоспі: жінка на буряках, а її чоловік 35 років пропрацював водієм. Крім того, подружжя мало 60 соток городу, домашнє господарство, доглядало дітей. Секрет міцного шлюбу пані Оксана вбачає в житейській мудрості: «Завжди потрібно, щоб хтось поступався. Десь варто й змовчати, навіть якщо твоя правда».
Про післявоєнні труднощі, страшенну бідність, у якій довелося жити замолоду, старенькі навіть зараз пригадують зі сльозами на очах. «Ми ніколи не бачили тих грошей. Якщо колись і заробляли яку копійку, все віддавали на податок». Нині старенькі мають усе, шкодують лише про те, що немає здоров’я та «ноги вже не носять». Хоча блиск в очах свідчить про головне — бажання жити і далі дарувати тепло рідним.
За інформацією
прес-служби ОДА


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин