Ветеранській організації – 25!

Друк e-mail

Середа, 29 лютого 2012, 09:54

Рівно 25 років тому, 28 лютого 1987 року, була створена обласна організація ветеранів. За цей час вона пройшла, як і вся країна, нелегкий шлях.

На сьогодні організація об’єднує в складі 842 первинних, 6 міських та 23 районних осередків 466 тисяч ветеранів війни і праці. Про авторитет активістів ветеранського руху на Черкащині свідчать такі факти: з 28 голів міських та районних організацій 17 є депутатами міських і районних рад, а 60 відсотків голів ветеранських осередків обрані депутатами сільських і селищних рад. Серед пріоритетних напрямків діяльності організації — турбота про літніх черкащан, забезпечення їх насамперед належним медичним обслуговуванням. І тут ветерани дістають постійну підтримку з боку влади: саме за ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Тулуба з початку минулого року при всіх райлікарнях, інших медичних установах були створені аптечні пункти “Медичний кошик” — ліки в них продають з мінімальними націнками, і таким чином вони є найдешевшими. У ме­жах області для лікування понад 10 тисяч інвалідів та учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни діє госпіталь. Крім того, у лікувальних установах створено 217 палат для ветеранів війни. В них, облаштованих також зусиллями обласного Товариства Червоного Хреста, щороку дістають необхідну медичну допомогу понад 25 тисяч наших ветеранів.
У свої 25 ветеранська організація сповнена нових задумів, планів: розширення волонтерського руху, впровадження досвіду кращих організацій, участь у комплексній програмі зі збереження пам’яток Великої Вітчизняної війни. Зі святом вас, дорогі ветерани!
Наш кор.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин