Не викидайте підмору

Друк e-mail

Середа, 29 лютого 2012, 09:43

Шановна редакціє!
Знаючи статистику захворюваності, хотілося б допомогти людям, щоб менше вони хімії “їли”.
Річ у тім, що, вийшовши на пенсію, я зайнявся пасічникуванням. Працюю з бджоломатками (дівчатка мої) і вони мені допомагають виліковувати болячки, яких після ліквідації аварії на ЧАЕС у мене чимало.

Не буду описувати лікувальну силу меду, а зупинюсь на бджолиному підморі (тіла померлих бджіл), з якого роблю настоянки, розпари, екстракти. Хочу звернутися до бджолярів: не викидайте підмору, якщо бджоли здорові на вашій пасіці, а пасіка не обробляється хімією. Цей продукт вважають дуже ефективним лікарським засобом, кожен пасічник може сам собі виготовити ліки.
Так, смажені тільця загиблих бджіл використовують для лікування короткозорості. Лінімент з підмору — при болях в суглобах і тромбофлебітах. Спиртовий екстракт застосовують для стабілізації кров’яного тиску при серцево-судинних захворюваннях (зокрема стенокардії, інфаркті міокарда, коронаросклерозі), при варикозному розширенні вен, хворобах нирок, судин головного мозку.
Екстракт призначається також людям похилого віку для профілактики ослаблення пам’яті та для підвищення імунних сил організму. А ще — для лікування аденоми передміхурової залози і при сексуальних розладах, нервових і психічних хворобах, при хворобах щитовидної та підшлункової залози.
Лікуйтесь продуктами бджільництва, не вживайте хімії — і будете здорові.
Микола Вовк,
смт Катеринопіль

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Нам пишуть

Стрічка новин