СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ВІДДАДУТЬ МІСТУ. і почнеться будівництво четвертої черги полігона

Друк e-mail

Середа, 30 березня 2011, 09:37

Впродовж кількох найближчих тижнів обласна влада передасть земельну ділянку поблизу села Руська Поляна, де розташоване сміттєзвалище, у комунальну власність Черкас. Таке рішення прийняв голова облдержадміністрації Сергій Тулуб після того, як побував там цієї п’ятниці разом із міським головою Сергієм Одаричем.

Ще з 2003-го року на цій землі хазяйнує приватна фірма. Та порядку на полігоні не додалося. Тому обласна й міська влада домовилися, що опікуватиметься сміттєзвалищем КП “Черкаська служба чистоти”.

 

Як повідомив на прес-конференції Сергій Одарич, після того, як мерія отримає земельну ділянку, там розпочнеться будівництво четвертої черги полігона. Цього просто вимагає критична ситуація із сміттям, адже його вивозити можна буде максимум до жовтня — потім вже не буде місця.  

— Восени площ і можливостей для захоронення сміття не залишиться. З 20 гектарів землі ми освоїли вісім. Тому цього року збираємося споруджувати додаткові потужності. Плануємо протягом місяця вирішити всі земельні питання, узгодити проект і в травні-червні приступити до будівельних робіт, щоб у жовтні-листопаді вже почати використовувати цей об’єкт, — зазначає Сергій Одарич.

Анатолій КОТОВ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин