За золотоніський “спартак” грає шевченко

Друк e-mail

Середа, 30 березня 2011, 09:29

Гарні підтягнуті чоловіки віком 40 років і старші грають у золотоніській футбольній команді “Спартак”. На четвертому обласному чемпіонаті з міні-футболу серед команд ветеранів їхня стала чемпіоном області.

Рівно 20 років тому “Спартак” так само був чемпіоном області. Причому, чотири гравці з того складу грають і зараз: Андрій Топчій, В’ячеслав Розсоха, В’ячеслав Молодик, воротар В’ячеслав Кулінько.

— В чому секрет успіху сьогоднішнього “Спартака”? — запитала в Миколи Строканя, начальника міського відділу фізкультури та спорту.

 

— Професіоналізм нікуди не зникає! — каже Микола Данилович. І додає: — Міську команду підсилили районною, на полі грає п’ять чоловіків, а в команді 16 учасників, є рівносильні заміни. В команді навіть два голови сільських рад — Олександр Тертишний з Гладківщини та Ігор Гвоздь із Шабельників. Дається взнаки, що команда регулярно тренується на полі з штучним покриттям.

А ще у складі “Спартака” є свій  Шевченко — Володимир Шевченко.

На цьогорічному чемпіонаті у півфінал “Спартак” вийшов, здобувши перемогу зокрема над черкаською командою “Вікторія” (триразовим чемпіоном області, де грають майстри спорту), і в фіналі згідно із жеребкуванням теж випало грати з “Вікторією”. “Спартак” виграв з рахунком 1:0. Цей вирішальний гол на останній хвилині матчу забив Микола Кива.

Всіх членів команди — названих вище та Гагіка Алексаняна, Ігоря Гвоздя, Василя Грицая, Миколу Киву,  Петра Міхновського, Юрія Нестеренка, В’ячеслава Розсоху, Олександра Тертичного — нагороджено грамотами й медалями.

Свою волю до перемогу гравці команди передають юним футболістам.

Валентина ГАВРИШКЕВИЧ

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Спорт

Стрічка новин