“СПОЧАТКУ ЗРОСТАННЯ ДОХОДІВ, а вже потім — тарифів!”

Друк e-mail

Середа, 30 березня 2011, 09:24

Мітинг під таким центральним гаслом цього понеділка відбувся на соборній площі Черкас. Його організаторами виступили активісти місцевого осередку соцпартії. Всього під прапорами протестної акції зібралось близько півтори сотні черкасців.

Мер Черкас Сергій Одарич недавно їздив від-почивати у Португалію. А ви знаєте, скільки коштує обід у цій країні? 80 євро! А скільки коштує доба перебування у португальських готелях?  260 євро! А ви спитали у вашого мера, звідки він бере гроші на такий відпочинок? Ні? — Отож. З цього і починається безлад. Ми — громада — повинні змушувати наших обранців відповідати за їхні обіцянки, якими вони годували нас під час виборів, — у загальному емоційному тоні мітингу висловився один із виступаючих.

 

У прийнятій одноголосно резолюції мітингувальники привітали перемогу міської прокуратури Черкас у судовій війні з мерією щодо запровадження нею економічно невиправданого розміру тарифів на житлово-комунальні послуги. У черговий раз попередили міську владу про те, що міська громада і надалі буде відстоювати свої права всіма дозволеними методами. Засудили невмотивоване, як на їхню думку, підвищення вартості проїзду у маршрутках Черкас. Наполягали на тому, щоб Черкаський міськвиконком негайно виконав приписи прокуратури щодо повернення громадянам зайво нарахованих коштів та запровадження справедливих тарифів.

 

Володимир ЛИМАРЕНКО

 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин