Кернел зігріває українські сім’ї

Друк e-mail

Середа, 01 лютого 2012, 10:21

На початку зими одним із найбільш актуальних питань для українського села залишається опалення будинків, навчальних і медичних закладів. Вирішити цю проблему жителям багатьох областей  значною мірою допомогла провідна агрокомпанія Кернел,  яка  у рамках власних соціальних заходів безкоштовно надавала опалювальний матеріал селянам.

Так, жителі сіл Харківської, Полтавської та Запорізької області  безоплатно отримали високоефективний паливний матеріал — пресовану лузгу соняшника,  —  який за своїми тепловими властивостями майже не поступається кам’яному та  бурому вугіллю. Таке альтернативне паливо використовують як для камінів та домашніх печей, так і для твердопаливних котлів систем опалення. Соняшникова лузга горить майже бездимно, що дозволяє використовувати її для опалення житлових будинків, лікарень, дитячих садочків. Додатковий плюс цього палива ще й у тому, що після згорання золу від соняшникової лузги можна використовувати як мінеральне добриво на присадибних ділянках. 

 


Загальна вартість розданого паливного матеріалу становить 1,5 млн. грн. Відповідно таку суму вдалося зекономити селянам, районним школам, дитячим садкам та лікарням на цьогорічному опаленні приміщень.
Не замерзнути цією зимою селянам Харківської області допомагали агропідприємства компанії Кернел: «Аграрний дім ім. Горького», «Лозівське»,  «Мрія», «Краснопавлівський КХП», ім. Щорса в Лозівському районі та ім. Щорса в Красноградському районі. 
Жителям та державним закладам Полтавської області з опалювальним матеріалом посприяли господарства «Аршиця»,   «Повстинагроальянс», «Гарант»,  «Агрофірма «Укрхлебдар», що входять до складу великої аграрної компанії Кернел. А підприємство «Гуляйполе» забезпечило альтернативним паливом жителів Запорізької області.
Зусиллями підприємства «Аграрний дім         ім. Горького», що на Харківщині, паливом були забезпечені школи та дитячі садки Кегечівського району та загальноосвітні заклади Сахновщинського  району.  Паливо з лузги соняшнику  дозволило підтримувати в освітніх закладах необхідний температурний режим взимку та створити відповідні санітарно-гігієнічні умови для учнів і вчителів. Агропідприємство ім. Щорса  (Харківська обл., Лозівський р-н) забезпечило  опалювальним матеріалом медичне приміщення у с. Копані Лозівського району. 
На адресу компанії Кернел надійшли листи від представників  районних державних адміністрацій та шкільних батьківських колективів з подяками.  Серед інших щиру подяку агропідприємству «Аграрний дім ім. Горького» висловив голова Сахновщинської районної державної адміністрації Харківської області Володимир Дмитрович Болюк. «Хочемо зазначити, що допомога була вкрай необхідною й корисною для організації опалення навчальних закладів району”, — підкреслив   В.Д. Болюк.
За минулий 2011 рік компанія Кернел  витратила на різноманітні  благодійні програми майже 3 млн. грн. Серед найвагоміших минулорічних соціальних заходів  Кернела: суттєва грошова допомога у розмірі 360 000 грн. місцевій лікарні від підприємства «Пальміра» (Черкаська обл., Золотоніський район), майже 100 000 грн. агропідприємство, розташоване в Полтавській області, направило на реконструкцію дитячого садка у Лубнах. Варто відзначити масштабну реконструкцію  водогону у Запорізькій області, загальна вартість якої склала близько 123 тисячі грн.
Керівництво компанії не тільки дбає про підростаюче покоління, суттєво допомагаючи школярам, забезпечуючи покращене  харчування та оздоровлення дітей, а також  приділяє увагу людям похилого віку: на постійній основі діють програми допомоги ветеранам Великої Вітчизняної війни і чорнобильцям. 
Керівник Департаменту агропромислового розвитку Дмитро Гапчич відзначає: «У минулому році нам вдалося успішно реалізувати низку важливих соціальних  проектів. Діяли програми покращення інфраструктури в регіонах, ми спрямовували кошти на ремонти шкіл і дитячих садків, на культурні проекти. Безумовно, соціальні заходи та благодійні програми залишаються  для Кернела вагомою складовою корпоративної стратегії  та пріоритетним напрямком і в 2012 році».  

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - ЖКГ

Стрічка новин