Валерій Черняк: «Я починаю все дивитися з Христинівського району»

Друк e-mail

Середа, 28 грудня 2011, 13:21

Голова обласної ради Валерій Черняк прозвітував про свою роботу перед госпактивом Христинівського району — насамперед як депутат по мажоритарному округу від цього району.

 Валерій Петрович підсумував: обласна рада виконала «подвійну норму» щодо кількості проведених сесій і вирішених питань. Тобто йому як голові облради вдалося згуртувати депутатів на продуктивну роботу. Для оперативного вирішення питань в інтересах територіальних громад у цьому році створено координаційну раду сільських і селищних голів.
— Що я зробив як депутат для району? — відповідаючи на це запитання, Валерій Петрович зізнався, що спочатку хотілося й небо прихилити фактично для земляків (бо сам він родом із сусідньої Вінниччини).
Але ж бюджети наші профінансовані на 50 відсотків і менше… І все ж: за сприяння депутата Валерія Черняка район одержав санітарний автомобіль, гематологічний аналізатор, електрокардіограф. З обласного бюджету для потреб району надано субвенції на придбання двох шкільних автобусів, на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика в Розсішках, на капітальний ремонт майстерні в школі с.Синиця і ФАПу, на освітлення вулиць у селах Талалаївка, Орадівка, Ліщинівка, Осітна, Івангород, Ботвинівка. «Слава Богу, щось вдалося», — перелічував ці й інші справи Валерій Петрович. Сільський голова села Орадівка Надія Кормільцева подякувала Валерію Черняку за те, що допоміг організувати проведення операцій двом жителям села.
Виборці просили його про кошти для завершення будівництва міжселищного газопроводу до села Синиця, для включення газу в селі Зорівка (де фактично все до цього готово, й жителі ні дровами топити не можуть, ні газу немає), про ремонт актової зали музичної школи. Як зазначив Валерій Черняк, «я подивився проект плану соціально-економічного розвитку області: у ньому немає жодного села Христинівського району. Це не годиться». Як він зізнався, «тепер всі програми, все починаю дивитися з Христинівського району».
Валерій Черняк відвідав цього дня прийомну сім’ю у селі Христинівка. Олександр Безносюк з дружиною самотужки виховують чотирьох онуків. Свого часу глава сімейства звернувся до Валерія Черняка з проблемою, як йому добудувати хату для хлопців, і депутат взявся допомогти. (Детальніше про долю цієї сім’ї читайте в одному з наступних номерів «Черкаського краю»).  І ось у п’ятницю були входини. Валерій Петрович привіз хлопцям телевізора, а місцеве керівництво разом із головним спонсором будівництва хати, депутатом обласної ради Миколою Плужником, — електропіч.

Лариса СОКОЛОВСЬКА
 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин