Євген ВЛІЗЛО: «Добрі зміни люди відчувають уже сьогодні»

Друк e-mail

Середа, 28 грудня 2011, 12:37

У святковому гаморі Палацу культури «Дружба народів», де минулої п’ятниці відзначали День Черкаського району, голова райдержадміністрації Євген Влізло знайшов час, щоб поспілкуватися з журналістами. Як зауважив керівник, йому приємно, що люди відчули добрі зміни, які відбуваються в багатьох галузях та сферах життя. Нинішнього року за підсумками соціально-економічного розвитку в загальнообласному рейтингу район утримує першість. А тому трудівникам ланів і ферм, підприємцям та керівникам колективів є чому радіти, є всі підстави сказати, що день народження району відзначили вагомими досягненнями, адже кожен доклав рук, аби збільшити обсяги виробництва, підвищити рівень життя, що є головним пріоритетом органів місцевої влади.

 Одним із найголовніших підсумків є той, що в районі збережено обсяги виробництва основних видів сільськогосподарської продукції на рівні, що гарантує продовольчу безпеку населення. Зібрано рекордний урожай зернових і зернобобових культур загальним обсягом понад сто тисяч тонн при урожайності майже 53 центнери з гектара. Сільгосптовариства виробили  43,5 тисячі тонн м’яса та близько 10 тисяч тонн молока, 335 мільйонів штук яєць. Нарощується поголів’я дійного стада корів, зростає його продуктивність. З найвищими показниками поздоровляють у ці дні трудівників господарств «Хацьки-Агро» та «Зоря». Високі досягнення працівників сільського господарства району відзначені цього року й на найвищому державному рівні. Так, агроному Черкаської державної сортодослідної станції Тетяні Бондаренко та керівнику СТОВ «Зоря» Івану Дарієнку присвоєні звання заслужених працівників сільського господарства України.
Чи відчувають люди позитивні зміни? На це запитання Євген Миронович відповідає ствердно. Адже сам щодня буває в селах району, зустрічається з трудівниками. І хай поки що не вдається всі проблеми вирішити до кінця, однак, каже, що люди самі підходять і дякують за те, приміром, що створюються нові робочі місця — їх нинішнього року з’явилося 1135, поліпшується робота закладів охорони здоров’я. У поточному році з районної казни на медикаментозне забезпечення лікувальних закладів спрямовано півмільйона гривень, ще 530 тисяч гривень — на придбання найсучаснішого цифрового флюорографа для центральної районної лікарні. Триває робота з організації міжрайонних хірургічного і пологового відділень. Дільничні лікарні сіл Леськи, Худяки, Сагунівка, Яснозір’я, селища Ірдинь реорганізовано в лікарські амбулаторії загальної практики — сімейної медицини. Відновлено роботу Думанецької амбулаторії та відремонтовано Софіївську. Загалом, за підсумками діяльності галузі охорони здоров’я, район зайняв одне з провідних рейтингових місць в області.
У центрі уваги районної влади перебуває й освітня сфера. Зокрема, виконано значний обсяг капітальних та поточних ремонтів у навчальних закладах, покращено умови навчання та виховання підростаючого покоління. Придбано інтерактивні дошки і мультимедійні проектори, спортивний інвентар для шкіл, енергозберігаючі системи сонячних колекторів у червонослобідські дитсадки, автобус для Яснозірської школи, здійснено ремонт білозірської дошкільної установи. Слід сказати, що всі школи району сьогодні мають можливість черпати знання з мережі Інтернет.
Поліпшується благоустрій населених пунктів, у багатьох селах відновлено вуличне освітлення. Розвивається культура, зокрема фізкультурно-масова робота, спорт. Відчутно змінюється його матеріальна база: введено в дію багатофункціональний спортивний майданчик у Свидівку, незабаром відкриється футбольне поле у Білозір’ї, розпочато будівництво спорткомплексу в Степанках.
— Одне слово, підсумував Євген Влізло, — зміни, які розпочалися у всіх напрямках, дають упевненість, що ми на правильному шляху до реалізації головної мети — поліпшення рівня і якості життя. Я переконаний, що все заплановане ми реалізуємо.

Роман КИРЕЙ
 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин