Черкаси відчують спрагу, якщо не витримає обвідний колектор

Друк e-mail

Середа, 14 грудня 2011, 10:23

У Черкасах триває ліквідація найбільшої за останні десять років аварії на міському каналізаційному колекторі. Цілодобово бригади водоканалу замість старих іржавих труб прокладають нові поліетиленові. Всього комунальники замінять майже 50 метрів мережі й обіцяють завершити ремонт у найближчі два тижні.

 

Як повідомляють у прес-службі КП «Черкасиводоканал», порив колектора на глибині восьми метрів трапився поблизу залізничного переїзду по вулиці Чигиринській ще 21 листопада. Відтоді й тривають ремонтні роботи, на яких одночасно задіяні до тридцяти працівників. виконано більшу частину запланованого обсягу робіт.
Однак директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко обережно аналізує цю ситуацію й не називає точної дати ліквідації аварії. Хоча дехто з фахівців підприємства вважає, що роботи завершать не раніше, ніж за два тижні.
Загроза того, що трьохсоттисячне місто може залишитися без води, змусила мерію швидко віднайти кошти на ремонт — аж півмільйона гривень. Втім, як стверджує керівник, це порівняно небагато. Тільки на труби піде понад 300 тисяч гривень, а ще вартість робіт та електроенергії. Про загальну суму витрат говорити ще зарано, але вона перевищить оті півмільйона гривень.
А поки комунальники ударно латають труби, стоки з усього міста перекачує на очисні споруди «Азоту» тимчасовий обвідний колектор. Чи витримає він таке навантаження — невідомо.

Анатолій КОТОВ
 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - ЖКГ

Стрічка новин