Чиновники наводили порядок на центральному ринку Черкас

Друк e-mail

Середа, 30 листопада 2011, 11:30

Зависокі ціни та, часом, невисока якість продуктів харчування на центральному ринку Черкас уже давно обурюють покупців. А контролювати ситуацію  повинна влада — як міська, так і обласна. Про це чітко заявив голова облдержадміністрації Сергій Тулуб під час інспектування найбільшого ринку Черкас.

“Ходіння в народ” чималого гурту чиновників усіх рангів неабияк подивувало і покупців, і продавців. Останні відразу кинулися поправляти бейджики (у кого вони були) й стали неймовірно ввічливими до клієнтів.

посадовці пройшлися м’ясними й молочними рядами та поспілкувалися з людьми. Кисломолочний сир по 28-30 гривень за кілограм, сметана по 28 гривень, свинина від 40 до 55 гривень, сало по 25-30 гривень, курячі тушки по 33 гривні та багато інших продуктів пропонували чиновникам торговці. Впізнавши губернатора, навіть робили знижки.

Та все ж зависокі ціни стурбували керманичів області. Масла у вогонь підлили сердиті пенсіонерки-покупці, які ледь-ледь зводять кінці з кінцями.

— Дорого тут усе! Попробуйте прожити на таку мізерну пенсію, як у нас.

Вислухавши нарікання, можновладці пішли далі “у народ”, але Сергій Тулуб зупинив першого заступника мера Черкас Віктора Беззубенка:

— Це ваша з Одаричем робота. Приходити сюди, спілкуватися з людьми, слідкувати за цінами.

Дісталося на горіхи й директору центрального ринку Володимиру Маруничу.

— Наводьте тут порядок! Робіть щось, аби люди приходили й купували. Хтось повинен контролювати ціни. Не може бути така велика різниця.

Попри критику, пан Марунич та голова правління обласної спілки споживчих товариств Віктор Боїн усе ж намагаються якось стримати ріст цін. На критому ринку облспоживспілка має свої торгові місця, де продають м’ясо трохи дешевше, ніж приватники, — по 35 гривень.

— Так тримається оптимальна ціна на м’ясо. Інакше б м’ясники підняли її ще вище. Вісім-дев’ять наших точок щодня продають 500-600 кілограмів м’яса. А взагалі, ціни залежать від попиту. Бачите, покупців майже немає, тому й м’ясо подешевшало. Але адміністрація ринку суттєво вплинути на ціни не може, бо все залежить від закупівельних цін та вартості бензину й інших витрат, — пояснює Володимир Марунич.

Побували чиновники і на “металевому” ринку, а також зупинилися біля машини з живою рибою. Тут вони знову подивувалися високим цінам та нехтуванням санітарних норм.

— Розвели тут бардак! Де санстанція? Дозволів немає, туалету немає... Прямо серед тротуару продають рибу! По своїй лінії зробіть перевірку. Я ж не просто вас сюди запросив, — зауважив пан Тулуб головному державному санітарному лікарю області Вірі Чиж.

Багато людей підтримали  черговий “похід у маси” керівництва Черкащини, адже незабаром свята, а у передноворічні і різдвяні дні, як відомо, ціни “стрибають” на порядок угору.

Анатолій КОТОВ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Головні новини

Стрічка новин