Хто володіє інформацією, хоче її ще більше удосконалювати

Друк e-mail

Середа, 30 листопада 2011, 11:29

Проект нової програми розвитку інформаційного простору області на найближчі п’ять років обговорено під час засідання робочої групи облдержадміністрації з розробки концепції інформаційної політики в області. У зібранні взяли участь заступник голови обласної ради Василь Касян, начальники управлінь облдержадміністрації, керівники місцевих ЗМІ, викладачі та  студенти провідних черкаських вузів.

Розробку представила начальник управління інформаційної політики та зв’язків із засобами масової інформації облдержадміністрації Тетяна Очеретяна.  Особливістю документа стала конкретизація мети та завдань у реалізації державної інформаційної програми, включення до цієї сфери книговидання. На думку виконавців та координаторів програми, вона сприятиме не лише збільшенню доступу населення до інформації, а й наповненню інформпростору якісними і об’єктивними новинами. Членами робочої групи висунуто ряд пропозицій. Серед них — проведення постійних семінарів для покращення кваліфікації працівників ЗМІ, зміцнення матеріально-технічної бази редакцій та соціального захисту журналістів, проведення моніторингу серед жителів Черкащини з вивчення їх потреб і уподобань у інформації.

У ході засідання також продемонстровано ще одну розробку — медіакарту області, де представлено інформаційний простір Черкаського краю.

Наш кор.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин