Ресторанний бізнес процвітає...

Друк e-mail

Середа, 30 листопада 2011, 11:17

Про це доповіли на координаційній нараді керівники робочих груп і служб, які докладно вивчали стан функціонування закладів громадського харчування на Черкащині. Перевірки здійснювалися на виконання доручення голови облдержадміністрації Сергія Тулуба комплексно у листопаді, в очікуванні передноворічних та різдвяних свят.

Перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко поінформував про результати діяльності робочої групи, що вивчала законність діяльності ресторанного бізнесу на території обласного центру. За його словами, вражають численні порушення у цій сфері, насамперед, низька заробітна плата працівників ресторанів та барів, що становить трохи більше 1300 гривень, а це яскраве свідчення її приховування «в тіні». Недоотримує бюджет і від недобросовісних орендарів земельних ділянок, які «не мають чим» сплатити у міську казну плату за землю. Перевірено всі ресторани міста, проте в один із найбільших закладів з царською назвою комісію не допустили…

А от працівників податкової служби на перевірку впустили. Як повідомив перший заступник голови ДПА в Черкаській області Володимир Коломієць, податківці впродовж двох тижнів із раннього ранку та до останнього відві­дувача вивчали стан функціонування закладу. Виявлені численні факти порушень, серед яких — тіньова зарплата, незареєстровані працівники. До прикладу, тут використовують працю дев’яти найманих працівників, середньомісячна заробітна плата яких у третьому кварталі становила… 1036 гривень. Для порівняння Володимир Васильович навів приклад  діяльності кафе «Доміно»: тут працівники в середньому на місяць отримують у 2,8 раза більше. Загалом протягом року в кафе, барах і ресторанах податківцями виявлено 29 незареєстрованих найманих працівників, легалізовано 139 тисяч гривень заробітної плати, донараховано та сплачено 30 тисяч гривень податку з доходів фізичних осіб. Наприклад, новий ресторан на Митниці з березня по серпень цього року використовував працю неоформлених семи найманих працівників. Зрозуміло, що податки з виплаченої у «конвертах» заробітної плати до бюджету не перераховувались. У результаті донараховано 7,3 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб із фінансовими санкціями.

Не все гаразд і з безпекою харчування у цих закладах. Головний державний санітарний лікар області Віра Чиж розповіла, що в ході обстежень закладів суттєві порушення санітарного законодавства були виявлені у 16% випадків. О

сновні з них — порушення умов зберігання та термінів придатності до споживання харчових продуктів (кафе «Гейзер», «Ярославна», «Вулик», «Епіцентр», «Влада»), порушення термінів проходження профілактичних медичних оглядів персоналом (ресторан «Чайка», бар «Вулкан», кафе «Картопляна хата», «Елвіс», «Мадагаскар», «Пекін»). У зв’язку з порушеннями санітарного законодавства, санепідслужбою було винесено 25 постанов щодо тимчасового призупинення роботи закладів, на винних осіб накладено 75 штрафів на загальну суму 8827 гривень. Вилучено з обігу 185,2 кілограма недоброякісної небезпечної продукції (кафе «Ярославна», «Гейзер», «Епіцентр», «Влада», «777»), тимчасово відсторонені від роботи 116 працівників (ресторани «Чайка», «Солоха», «Колос», кафе «Елвіс», «Баку», «Картопляна хата», «Варенична», «Тарантела», «Пекін», бари «Вулкан», «ВВ», «1001 ніч», їдальня Придніпровського райвиконкому та ін.). На щастя, ускладнень санітарно-епідемічної ситуації, пов’язаних із закладами громадського харчування м.Черкаси, не зареєстровано. Щоб їх не трапилося, санепідслужбою на посадових осіб накладено 60 штрафів на загальну суму 9277 гривень, призупинено експлуатацію 29 об’єктів, відсторонено від роботи 72 особи.

Проаналізувавши ситуацію, Сергій Тулуб дав доручення всім контролюючим органам, інспекціям, службам вивчити стан діяльності закладів громадського харчування і в області.

Тетяна КАЛИНОВСЬКА

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Черкаси

Стрічка новин