Допоможіть отримати зарплату! Медики Черкас просять допомоги в обласної влади

Друк e-mail

Середа, 30 листопада 2011, 11:15

Щоб не залишитися на Новий рік без гривні в кишені, представники медичної спільноти Черкас оббивають пороги високих чиновницьких кабінетів. Звернулися вони і до редакції газети «Черкаський край». Реальна загроза не отримати зарплату за грудень спонукала медиків об’єднати зусилля, щоб «натиснути» на владу й витребувати кошти з державної казни.

Ситуація із зарплатою вже вийшла з-під контролю мерії, незважаючи на тотальну економію й реформування міської медицини. В цьому нещодавно зізнався директор департаменту охорони здоров’я міськвиконкому Олег Стадник.

— Завдяки жорсткій економії, мобілізації власних резервів, відміні виплат премій працівникам, виведенню на денний стаціонар ліжкомісць, які не виконували планову функцію, нам вдалося скоротити борги. Зараз ми прогнозуємо видати медикам лише аванс за грудень, а от компенсувати оплату праці повністю самотужки департаменту не вдасться.

щоб виплатити грудневу зарплату медикам, потрібно майже 7 мільйонів гривень. лише державна субвенція може врятувати ситуацію. Цю точку зору поділяє і голова міської громадської організації «Асоціація лікарів м. Черкаси» Віталій Григор’єв. Він закликає керівництво області негайно втрутитися й допомогти людям у білих халатах отримати зароблені гроші.

Анатолій КОТОВ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Економіка

Стрічка новин