Новий керівник “Черкаси­- тепло­комуненерго” дасть можливість своїм підлеглим заробити мільйон

Друк e-mail

П'ятниця, 25 листопада 2011, 07:36

А заодно викорінить бюрократію та переведе комунальне підприємство з дорогого “блакитного палива” на тріски й інші відходи деревини. Таке “глобальне” завдання поставив перед Павлом Карасем мер Черкас Сергій Одарич.

Новопризначений директор ще зовсім недавно очолював департамент економічної політики та розвитку Черкаського міськ­виконкому, а потім пішов на “вільні хліба”.
— Я ж пішов не через те, що з кимось посварився, а просто хотів змінити щось у своєму житті та працювати по-новому… Однак на держслужбу не повернуся… Я зробив висновок, що там тримаються або з метою корупції, або просто відсиджують день до вечора, не проявляючи ніякої ініціативи, і отримують свою зарплату. В інших випадках працювати там неможливо, — заявив тоді журналістам Павло Карась.
Однак відпочивав він недовго. Сергій Одарич знайшов справу до душі “ефективному менеджеру”, призначивши його директором КП “Черкаситеплокомуненерго”. Й завдання перед учорашнім лікарем градоначальник поставив справді стратегічні. Зокрема, зобов’язав пана Карася до червня наступного року розробити механізм фінансування робіт зі встановлення лічильників тепла у кожному житловому будинку міста та запровадити на підприємстві енергозберігаючі технології, тобто перейти з газу на вугілля, торф чи деревину.
А ще Павло Карась заохочує своїх працівників “заробити мільйон”.
— Умова єдина — продуктивна пропозиція, яка дозволить зекономити чи заробити підприємству. З кожної вигідної угоди, договору ініціатор отримуватиме додатково до зарплатні ще й третину від прибутку.
Анатолій КОТОВ
 
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - ЖКГ

Стрічка новин