Лікарню врятувала небайдужість

Друк e-mail

П'ятниця, 28 жовтня 2011, 08:29

З аварійним станом тепломережі Золотоніська центральна районна лікарня не могла входити в опалювальний сезон, а коштів на її реконструкцію не було. своєю підтримкою лікарню врятували громадяни Золотоніського району.

 

У серпні головний лікар ЦРЛ Сергій Примак звернувся до жителів міста і району, до підприємств і організацій з проханням, хто скільки може допомогти лікарні з коштами на реконструкцію тепломережі. Їх потрібно було немало — 30 тисяч гривень на купівлю труб, і удвічі більше на виконання монтажних робіт. Прохання керівника медичного закладу почули небайдужі. Знайшлися благодійники: 10 тисяч гривень перерахувала піщанська агрофірма «Маяк», по 5 — СТОВ «Нива», «Чапаєвське», «Русь», 4 — «Перемога», 2,5 — «Нібулон», 2 — «Золотоноша — Агро», автобусне підприємство та ще багато підприємств та організацій, приватників, окремих громадян. В місцевій газеті головний лікар висловив усім велику подяку за розуміння й підтримку, поіменно назвавши всіх, хто підтримав лікарню.


Всього за два місяці було зібрано 123 тисячі гривень. Бригада будівельників працювала вдень і вночі, у вихідні і святкові дні і встигла виконати роботи до опалювального сезону. Всього на ремонт опалювальної системи було витрачено 143 тисячі гривень. У лікарні тепло, вона опалюється й працює у звичному режимі.

Валентина Гавришкевич
 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин