Картопляний вклад в оздоровлення

Друк e-mail

П'ятниця, 28 жовтня 2011, 08:27

Щороку в Катеринопільському районі для районної лікарні силами сільських громад заготовляють картоплю. Голови сіл залучають до здійснення цієї добровільної акції депутатів. в одних селах картоплю вже здано в потрібній кількості, інші сільради тільки розпочинають збір городини для лікарні.

 

Ми вже здали більше 800 кілограмів, — розповідають у Шостаківській сільраді. — Кожен рік беремо підводу, їздимо по селу і збираємо картоплю. В один день зібрали — і до вечора лікарня забрала. Наші люди вже до цього звик­ли. Кажуть, що кожному з них доводилось лікуватися в стаціонарі. Тож сприймають цей захід свідомо.


У селі Ямпіль, крім картоплі, селяни віддавали мішками капусту, столовий буряк. У селі Стойковому заготовили 550 кілограмів городини.


Як розповідає сестра-господарка хірургічного відділення Катеринопільської райлікарні Світлана Музиченко, хворих годують добре. Борщ хворі замовляють в обов’язковому варіанті. Є й дієтичне харчування.
— Коли до нас потрапляють на лікування жителі Ватутіного, Звенигородки, то вони дивуються. «У вас ще й таке готують? — кажуть. — А у нас такого нема!». Суп, борщ, другі страви: каша з підливою, буває й м'ясо.

Лариса КОЖУШКО

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин