Ціни на хліб залишаються стабільними

Друк e-mail

П'ятниця, 30 вересня 2011, 07:40

Як стверджував недавно в одній із публікацій, поширеній через Інтернет, керівник аналітичного відділу Асоціації зернотрейдерів України Артем Корецький,  “черкаські хлібопекарні не можуть закупити достатніх обсягів потрібного борошна й вимушені підвищувати ціни на хліб”.

 

Ми звернулися до голови правління “Черкасихліб” Олени Татаринової, яка заперечила цю інформацію, зазначивши, що борошна є вдосталь, а ціни на соціальні сорти хліба підприємство не підвищувало ще з 2009 року. Зокрема, відпускна ціна буханця хліба “Слобідського” (800 грамів) становить 2 грн. 38 коп., Софіївського (550 грамів) — 1 грн.75 коп., “Українського” (900 грамів) — 2 грн. 28 коп. Додавши сюди витрати на перевезення та інші торговельні витрати, маємо ціни в магазинах незнач­ним чином вищі.


Як повідомили в головному управлінні економіки облдерж­адміністрації, на Черкащині на початку вересня спостерігалося підвищення ціни на хліб, який має найвищий споживчий попит, проте, завдяки вжитим оперативним заходам, за кілька днів ціни на соціальні види хліба відновлено.


Використовуються можливості отримання борошна із зерна Державного інтервенційного фонду, до якого ще 18 лютого цього року подано заявку щомісячних потреб хлібопекарських підприємств області у борошні для виробництва хліба і хлібобулочних виробів. Згідно з наказами Мінагрополітики, на Черкащині затверджені обсяги поставки борошна в обсязі 3,3 тисячі тонн, в тому числі пшеничного — 3 тис. тонн, житнього — 300 тонн щомісячно, а також визначені ціни на його реалізацію. Пшеничного (вищого ґатунку — 2591,91 грн. за тонну; першого ґатунку — 2419 грн. , другого — 2073,52 грн. за тонну); житнього — 2033,5 грн. за тонну. Обсяги розподілені між підприємствами хлібопечення, укладені трьохсторонні угоди на їхнє відвантаження та визначений асортимент хліба і хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом у регіоні та будуть випікатися на підприємствах із зазначеного борошна.


Для постійного забезпечення борошном хлібозаводів проводиться також щотижневий моніторинг залишків борошна на підприємствах хлібопечення, та засипка продовольчого зерна до регіональних ресурсів з наступним використанням його на борошно та випічку хліба, якого засипано 15 тисяч тонн.

Владислав КИРЕЙ

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин