«Головному» фермеру області — 50

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 09:45

Чотири рази обирали фермери області Сергія Стецюка головою  Асоціації фермерів і приватних землевласників області. Із 1124 фермерів Черкащини до асоціації входить кожен третій.

З приходом Сергія Івановича  у 2000 році на цю посаду було зареєстровано чотирнадцять районних  фермерських асоціацій (до цього таких значилося тільки дві). З 2004 по 2010-ий рік працювала програма розвитку фермерства в Черкаській області. Ініціатором її створення була асоціація, Сергій Стецюк заручився підтримкою галузевого управління облдержадміністрації і таким чином програму депутати обласної ради затвердили. За роки її дії кількість землі в обробітку фермерів збільшилась майже втричі: до 114 тисяч гектарів. Адже вона допомагала хазяїну-самостійнику долати спротив деяких чиновників на місцях і отримувати угіддя.
Сергій Іванович, виконуючи рішення зборів членів асоціації, зараз добивається пільгових умов для фермерських господарств. Адже усякі державні  допомоги фермерам відмінені. Сергію Стецюку допомагає в роботі багатий досвід: він у фермерстві з 1992 року. «Перерву» робив лише коли працював керівником району. В його господарстві «Червона калина», що в Маньківському районі, зараз в оренді близько 700 гектарів землі, закладається 25-гектарний сад. Сергій Іванович подає колегам приклад як і агробізнес на високому рівні вести, і з селом ділитись: так, його господарство — основний спонсор будівництва церкви у Нестерівці.
Сергію Стецюку 28 травня виповнилось 50 років. Вітаємо і бажаємо гарних врожаїв на життєвій ниві.

Лариса НЕЖИБОРСЬКА


 

 

Коментарі  

 
0 #2 profile 02.11.2018 11:27
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 
 
0 #1 Олександр Осичка 06.09.2013 19:47
На 52-му році життя спіткала тяжка хвороба заслуженого працівника сільського господарстава, екс-голову Асоціації фермерів і приватних землевласників Черкаської області, першого фермера Маньківського району,батька троїх дітей, шановну людина не тільки на Черкащині, але і на теренах України, мого близького друга, земляка і брата- Стецюк Сергія Іваноавича.
Вічна память Сергію Івановичу останиться в серцях багатьох краян від Півночі до Півдня, від Сходу до Заходу.
Спочивай Брате, нехай земля тобі буде пухом, ти вічно будеш жити в сердцях друзів тих, хто тебе близько знав і розумів, що ти робиш добро людям, завжди живим.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин