Своєчасно виявити — значить, запобігти

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 08:41

Черкаська регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини є державною установою з питань діагностики хвороб тварин, оцінки якості та безпеки продуктів тваринного, а на ринках і рослинного походження, у тому числі сировини, та харчової  продукції, кормів тваринного і рослинного  походження, кормових добавок, а також організації ветеринарної лабораторної справи.

Як розповів її директор Валерій Гінкул, ще в 2006 році вона акредитована німецьким органом з акредитації DAP (згідно з вимогами ISO/IEC 17025-2005) та  2012 році переакредитована в DAkkS. Ще раніше, 2005 року, установа пройшла акредитацію в Національному агентстві з акредитації України згідно з вимогами ДСТУ ISO/IEC 17025-2006). Оснащена за останнім словом техніки, лабораторія завдяки висококваліфікованим спеціалістам проводить у повному обсязі й на сучасному рівні патологоанатомічні, гістологічні, мікроскопічні, бактеріологічні, біологічні,  токсикологічні, біохімічні, мікологічні, серологічні, імунологічні, вірусологічні, паразитологічні, гематологічні, радіологічні та інші дослідження.
Досвідчений колектив лабораторії робить усе, аби уберегти область від збудників інфекційних хвороб тварин, забезпечити проведення планових і непланових діагностичних досліджень. Лікарі та лаборанти постійно вдосконалюють методи діагностики, ретельно контролюють роботу міських, районних та міжрайонних державних лабораторій ветеринарної медицини, державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи на ринках. Завдяки сумлінній роботі цього підрозділу управління ветеринарної медицини вдалося запобігти багатьом захворюванням тварин і людей. 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин