Піонерський лозунг «Будь готовий» — «Завжди готовий» досі хвилює серця піонервожатих

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 08:23

77 старших піонервожатих напередодні 90-річчя піонерської організації (ця дата припадає на 19 травня) зібралися в Чорнобаї на символічний піонерський зліт, який пройшов як справжній.

З традиційною піонерською лінійкою, здаванням рапортів від чотирьох загонів — 60-их, 70-их, 80-их років. Із традиційною піонерською кашею, яку для учасників презентував Олексій Головко, заступник голови облдержадміністрації. І спогади, спогади, спогади ще енергійних, сильних своєю небайдужістю й душевністю людей. Аура щирості й довіри.
Для цієї зустрічі людей різних поколінь багато зусиль доклали голова районної ветеранської організації Раїса Омелечко і краєзнавець Василь Гарната. З’їхались колишні піонервожаті з Чорнобаївського і сусідніх районів, а Ніна Костянтинівна Низенко аж із Києва — вона працювала секретарем райкому в Городищі й Золотоноші, а сама родом із Демок Драбівського району. Антоніна Перехрест написала до цього зльоту слова пісні. Валентина Загреба із Скородистика, де понад 10 років була піонервожатою й протягом 30 — вчителькою початкових класів, із червоної тканини нашила галстуків. На маму як дві крап­лі води схожа донька Вікторія Орда, яка народилась 19 травня, якраз на день піонерії, й теж була піонервожатою, вже 17-ий рік вчителює в школі.
 Старші піонервожаті на піонерському зльоті зустрілися зі своєю юністю й завжди готові її не забувати.
Валентина Гавришкевич

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Суспільство

Стрічка новин