Тов «Сміла Енергоінвест» працює на повну потужність

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 08:38

В попередніх номерах газета «Черкаський край» не раз торкалася проблем, які виникли в комунальній сфері міста Сміла. Сьогодні пропонуємо читачам позицію працівників ТОВ «Сміла Енергоінвест»

Нещодавно сесією смілянської міської ради було прийняте рішення про вихід КП «Смілакомунтеплоенерго» та КП «ВодГео» з договору про спільну діяльність від 5 травня 2010 року. Дане рішення було обґрунтоване тим, що підприємство ТОВ «Сміла Енергоінвест», яке було створене для надання якісних комунальних послуг мешканцям міста Сміла, нібито не виконує своїх зобов’язань згідно з вищезазначеним договором.

Насправді на сьогодні ТОВ «Сміла  Енергоінвест» повністю виконало всі зобов’язання, взяті на себе перед міською громадою. 
Вже через місяць після укладання договору ТОВ «Сміла Енергоінвест» звітувало про виконання взятих на себе зобов’язань та поточний перебіг реформування галузі ЖКГ міста. Згідно з угодою, за якою розпочалася робота, підприємство забезпечило переведення всіх працівників комунальних підприємств у єдине новостворене. Завдяки цьому була повністю погашена заборгованість по заробітній платі, що існувала у працівників КП «ВодГео» у розмірі 810 тис. грн. Більш того, в ме­жах угоди ТОВ «Сміла Енергоінвест» реструктуризувала борг за електроенергію, що існував у підприємства КП «ВодГео» і одразу ж виплатило перший транш у розмірі 550 тис. грн.
Сьогодні, підбивши підсумки дворічної діяльності, можна сказати про наступне: в реконструкцію котельного обладнання та теплових мереж міста було інвестовано 19 мільйонів 143 тисячі грн., у реконструкцію водоканалу 4 мільйона 599 тисяч грн. Завдяки проведеним заходам місто забезпечено регулярним постачанням води, своєчасною та безперебійною подачею тепла в оселі жителів.
На 2011 рік із міською владою був узгоджений проект реконструкції міського водоканалу для забезпечення цілодобової подачі води жителям міста вартістю 7 млн. грн. Було закуплено все необхідне обладнання й узгоджена вся проектна документація
Проаналізувавши вищевикладене, наступні події не співпадають з реальністю: рішенням ХХІІ сесії міської ради від 26 квітня 2012 року, депутати прийшли до висновку, що на сьогодні договір про спільну діяльність не працює. Міський голова Вадим Решетняк запропонував проект рішення про визначення роботи ТОВ «Сміла Енергоінвест» незадовільною та надав пропозицію КП «Смілакомунтеплоенерго» та КП «ВодГео» вийти з договору про спільну діяльність.
У відповідь на це одразу ж виникає питання: «Чи є дане рішення політично заангажованим? Якщо так, то кому це вигідно: міським жителям чи міській владі?».
Очевидно, що даний перебіг подій не на користь громадянам міста Сміла. Їм доведеться повернутися в минулі роки, коли вода подавалася кілька годин на добу, а температура в оселях змушувала сподіватися на краще. Можливо деякі політичні сили прагнуть зруйнувати та відібрати за безцінь оновлене комунальне підприємство? Отже розірвання буде суттєвим кроком назад у реформуванні житлово-комунального господарства міста. Зупинятися, а тим більше повертати назад — це не вихід, вважають і комунальники.
На думку директора ТОВ «Сміла Енергоінвест», говорити про розірвання угоди нерозумно. Робота комунальних підприємств себе скомпрометувала — згадайте в якому стані було міське господарство: 25-ти мільйонний борг за газ, заборгованість по заробітній платі працівникам, зношений стан технічного обладнання.
У будь-якому разі ТОВ «Сміла Енергоінвест» працює на пов­ну потужність. Директор підприємства закликає міських жителів своєчасно сплачувати за спожиті послуги. Це є запорукою стабільного та якісного водо- та теплопостачання.


 

 

Коментарі  

 
0 #1 profile 31.10.2018 19:01
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - ЖКГ

Стрічка новин