По сукню на випускний — до секс-шопу?

Друк e-mail

Середа, 30 травня 2012, 08:15

Услід за нашумілим випускним у місті Павлоград Дніпропетровської області, де дівчина прийшла отримувати атестат у прозорій та надкороткій сукні, інтернет-спільнота почала обговорювати аналогічний випадок у Шполі.

 


Шокувати всіх жителів цього містечка вирішила учениця міської гімназії №3 Анастасія Прудка. У святковій ході, якою випускники шкіл пройшли містом, Настя крокувала у рожевій сукні, яка майже не приховувала дівочі принади та довгій білій перуці. Під час лінійки переодяглася у не менш відверте чорне вбрання, а накладне волосся з білого змінила на чорне.
Журналісти «Черкаського краю» спробували дізнатися про причини такого вчинку. Проте героїня виявилася небагатослівною. Зазначила лише, що намагалася наслідувати свого кумира — співачку Леді Гагу, до того ж досвід такого епатажу для неї не перший, адже ексцентрично одягатися звикла ще під час навчання в школі. 
А як же поставилися до цього інші випускники, поряд із якими дівчина крокувала Шполою?
— Не помітити її було неможливо, але не скажу, щоб хлопців привабила така відвертість, — говорить випускниця міської школи №1 Анна Кичата. — Наші хлопці реагували відверто негативно, дехто казав, що навіть соромно за те, що місто «прославилось» саме так. Я її не засуджую, думаю, що Настя просто вирішила виділитися. Але, зрештою, слід хоч трохи враховувати, куди ти вдягаєшся (чи роздягаєшся?).
Сукня шполянки спричинила такий резонанс, що Настя стала героїнею не лише місцевих та всеукраїнських ЗМІ, а й гостем  російської телепрограми «Пусть говорят» із Андрієм Малаховим.
Ірина КОВАЛЬ

Коментар психолога
“Із підлітків вистрибують “чортики”
— Підліткова субкультура зараз змінюється десь раз на три роки, і не всі вчителі чи батьки, виховані в традиціях СРСР, готові до цього, — розповідає психолог Іван Ситник. — Такі вчинки, безперечно, свідчать про бажання виділитися з юрби, самовиразитися. Це може бути пов’язано з нерозумінням у сім’ї чи ж строгими правилами в самій школі. Що сильніший тиск соціуму на людину, то сильнішим буде опір. От, можливо, з нинішніх дівчаток і вистрибують сховані від батьків “чортики”.
 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Новини - Наголос

Стрічка новин